Black Friday -83%
00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund
Black Friday
00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund

Jak zyskać płaski brzuch i jędrne pośladki w zaledwie 15 minut dziennie

Jesteś kobietą, która ma na głowie wiele obowiązków? Praca, dzieci, dbanie o dom zajmują Ci mnóstwo czasu? Chciałabyś zmienić swoją sylwetkę, ale Twoje potrzeby zawsze są na końcu?

Nadmiar obowiązków sprawia, że nie masz czasu na gotowanie dietetycznych posiłków i chodzenie na siłownię. Z drugiej strony marzysz o założeniu swoich ulubionych dżinsów, w które od jakiegoś czasu już się nie mieścisz. Chcesz znowu poczuć się piękną i pewną siebie kobietą. Czy mam rację?

Pewnie już nie raz próbowałaś schudnąć. Być może nawet Ci się to udało, ale po czasie nadprogramowe kilogramy wracały. Chciałabym, abyś wiedziała, że nie jesteś jedyną kobietą, która zmaga się z takimi problemami…

Nie jesteś sama!

Mój program przeznaczony jest dla kobiet takich jak Ty. To idealne rozwiązanie jeśli chcesz być w formie, ale nie możesz sobie pozwolić na spędzanie wielu godzin na siłowni. Zaufaj mi, a szybko osiągniesz rezultaty i zobaczysz, jak Twoje ciało zmienia się na Twoich oczach!

Zobacz efekty tych kobiet:

Pomogę Ci zyskać płaski brzuch i jędrne pośladki za jedyne 140 zł miesięcznie!

Co ode mnie otrzymasz?

1. Indywidualna rozpiska

Razem z moim teamem przygotujemy dla Ciebie plan treningów, dietę oraz polecimy Ci suplementację, która pomoże w osiągnięciu twojej wymarzonej sylwetki. Wszystko dopasujemy do Twoich możliwości, preferencji, stanu zdrowia i trybu życia. Będziesz mogła jeść to, co Twoja rodzina, nie będziesz musiała gotować dwóch obiadów.

Cena: 450 zł

2. Analiza techniki ćwiczeń

Prawidłowa technika wykonywania ćwiczeń jest jednym z najważniejszych elementów efektywnego i bezpiecznego treningu. Dlatego możesz przesyłać nam nagrania ze swoich treningów, a my dajemy Ci wskazówki jak lepiej wykonywać ćwiczenia, co dokładnie poprawić i na co zwrócić szczególną uwagę, żeby Twoje treningi były bezpieczne i maksymalnie efektywne.

Cena: 200 zł

3. Atlas ćwiczeń

Pokażę Ci moje ulubione najskuteczniejsze ćwiczenia na różne partie ciała, które można wykonywać po porodzie. Powiem Ci też jak prawidłowo je wykonywać.

Cena: 199 zł

4. Zdrowe przepisy dla całej rodziny

Moje sprawdzone przepisy na szybkie i zdrowe dania, które zasmakują całej Twojej rodzinie.

Cena: 79 zł

5. Lista przepisów na początek

15 przepisów na pyszne śniadania, obiady i kolacje. Zobaczysz, że dieta wcale nie musi być nudna!

Cena: BONUS

6. Dostęp do najlepszego teamu

Współpracujesz nie tylko ze mną, pomaga mi team doświadczonych dietetyków klinicznych i trenerów personalnych, którzy pomogą Ci w zdrowy i bezpieczny sposób wrócić do formy i osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Cena: BEZCENNE

7. Prowadzenie VIP – 3 miesiące

Jesteśmy w stałym kontakcie, co tydzień monitorujemy Twoje postępy i w razie potrzeby wprowadzamy zmiany w planach. Możesz zadawać nam nieograniczoną liczbę pytań, na wszystkie wiadomości odpowiadamy w ciągu 24 godzin (w dni robocze). Dodatkowo masz możliwość umówienia się na konsultację telefoniczną ze specjalistą z teamu.

Cena: 1500 zł

Cena pakietu na 3 miesiące poza promocją wynosi 2428 zł

Po zniżce -83%
dostajesz wszystko za 420 zł czyli
140 zł miesięcznie!

Wybierz czas trwania pakietu: 

3 MIESIĄCE

140 zł/msc

6 MIESIĘCY

120 zł/msc

DAJE CI 100% GWARANCJI REZULTATÓW

Będę Cię prowadzić przez 3 lub 6 miesięcy. Gwarantuje, że w tym czasie albo zobaczysz zmiany albo nie zapłacisz zupełnie nic.

Jednak jesteśmy pewni, że tak się nie stanie. Wystarczy spojrzeć na kilku naszych podopiecznych…

Nie przegap takiej okazji i otrzymaj pakiet za jedyne 140 zł miesięcznie!

Najczęściej zadawane pytania

Koszt produktów zależy od kilku czynników, przede wszystkim od Twojego celu (kaloryczności Twojej diety), miejsca zamieszkania i preferencji żywieniowych. Jednak najczęściej stosując dietę wydaje się na jedzenie mniej niż zazwyczaj, ponieważ rezygnuje się np. z jedzenia na mieście i jedzenia na dowóz.

To jak szybko zobaczysz pierwsze efekty zależy od wielu czynników. Jeżeli podejdziesz do projektu z prawdziwą chęcią zmiany i będziesz trzymała się rozpiski, to pierwsze zmiany zauważysz już po 2 tygodniach! Pamiętaj, że w programie jesteś pod stałą opieką specjalistów, którzy będą Cię motywować do działania na każdym etapie współpracy.

Otrzymujesz od nas indywidualny plan żywienia, w którym znajdziesz wszystkie informacje niezbędne do samodzielnego komponowania posiłków. Otrzymujesz również przykładowe przepisy dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji. Swoje posiłki komponujesz na podstawie planu żywienia lub bazujesz na przykładowych przepisach jeśli nie czujesz się zbyt pewnie.

Wszystko zależy od Twojego celu, czasu na jego zrealizowanie oraz sprzętu który posiadasz. W planie treningowym znajdziesz rozpisane ćwiczenia wraz z instrukcją jak je wykonywać oraz plan odpowiedniej rozgrzewki, która zapewni Ci bezpieczeństwo na treningu. Zwykle polecamy trenować od 3 do 5 razy w tygodniu.

Jeżeli po pierwszym tygodniu diety i treningu coś w Twoich planach nie będzie Ci odpowiadało wspólnie ustalimy jakie zmiany wprowadzamy, żeby wszystko w pełni dopasować do Ciebie.

Tak, jednak musisz wiedzieć, że my nigdy nie wchodzimy w kompetencje lekarza i nie leczymy chorób, a jedynie dobieramy odpowiednie żywienie i aktywność fizyczną, która wpłynie pozytywnie na proces leczenia oraz poprawi jakość życia.

W takiej sytuacji możemy zawiesić naszą współpracę na określony czas. Jednak musisz pamiętać, żeby o chęci zawieszenia współpracy poinformować nas mailowo przed rozpoczęciem okresu zawieszenia.