00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

Jak zmienić sylwetkę na lata bez efektu jojo, bez wyrzeczeń, nawet jeżeli nie masz czasu?

Tylko Na tej stronie w promocji
DIETA + TRENING + WSPARCIE

Wybierz czas trwania klikając w kropkę:

Czas trwania
Pakiet bez promocji
Pakiet w promocji
3
miesiące
6
miesięcy
12
miesięcy

Zobacz kilka metamorfoz podopiecznych i wybierz długość pakietu

PAKIET NA 3 MIESIĄCE
Szybka zmiana

- Chcesz schudnąć 3 - 10kg
- Chcesz zacząć zmieniać sylwetkę
- Chcesz zacząć się ruszać
- Chcesz poprawić swoje zdrowie
- Chcesz zwiększyć odporność

PAKIET NA 6 MIESIĘCY
Dłuższa praca

- Chcesz schudnąć 3 - 20kg
- Chcesz schudnąć i ustabilizować sylwetkę
- Chcesz być pewna że nie będzie efektu JOJO
- Chcesz poprawić swoje zdrowie w znaczący sposób

PAKIET NA 12 MIESIĘCY
Całkowita zmiana

- Chcesz przejść metamorfozę sylwetki i być pewna, że przejdziesz przez wszystkie etapy:
- ODCHUDZANIE
- BUDOWANIE KONKRETNEJ PARTII - NP POŚLADKÓW
- STABILIZACJA WAGI
- WYJŚCIE Z DIETY

Efekty podopiecznych

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Co zawiera program?

To 3-12 miesięczne prowadzenie online z pełnym wsparciem i kontaktem , zawierającym wszystko to co potrzebujesz aby zmienić sylwetkę, poprawić zdrowie i energię w ciągu dnia

Indywidualna rozpiska

Omawiamy Twój tryb życia, możliwości, Twoją historię (urazy/kontuzje), oraz wyniki badań. Zawiera dokładny plan Twojego jedzenia (najlepsze produkty, przepisy na szybkie gotowanie). Dzięki temu planowi w końcu będziesz mógł stracić tłuszcz i zbudować mięśnie delektując się pysznym i prostym jedzeniem - bez poczucia głodu, zmęczenia lub walki z głodem, jak na innych restrykcyjnych dietach.

Wartość: 190 PLN

Analiza techniki ćwiczeń

Konkretne wskazówki co zmienić KROK po KROKU na tej podstawie dopasujemy twój plan tak żebyś bezpiecznie trenował i rozwijał swoją sylwetkę

Wartość: 250 PLN

Nagrania z wiedzą :

- wieczór motywacji
- sekrety kuchni
- fitness od kuchni

Wartość: 280 PLN

Atlas ćwiczeń - dożywotni dostęp

Znajdziesz tam dostęp do nagrań, gdzie krok po kroku tłumaczę technikę wykonywania ćwiczeń

Wartość: 199 PLN

Prowadzenie VIP 3 MSC

Rozpiska dietetyczna, plan żywienia, indywidualny trening, monitorowanie efektów co tydzień, dowolne modyfikacje diety i treningu , możliwość zawieszenia i rozpoczęcia później i gwarancja odpowiedzi na maila do 24h (bez weekendów)

Wartość: 700 PLN / 3 MSC

Program FIt Kobietka 2.0

Jak zmienić sylwetkę na lata bez efektu jojo, bez wyrzeczeń, nawet jeżeli nie masz czasu?

Jesteś na tej stronie ponieważ chciałabyś poprawić swoją sylwetkę, wypracować płaski brzuch i seksowne pośladki oraz zyskać większą pewność siebie prawda?

Świetnie! Ja jestem Marta i w tym krótkim liście pokażę Ci jak to zrobić

Bez męczących diet! Bez spędzania całego dnia w kuchni! Tak żebyś miała czas dla rodziny Tak żeby mieć gwarancję, że Ci się uda!

Byłam w tym samym miejscu co Ty

Siedem lat temu przeprowadziłam się z małej miejscowości do Warszawy.

Zmiana otoczenia, nowi ludzie i cały ten stres związany z obawą, czy sobie poradzę spowodowały, że przytyłam 6 kilogramów!

Straciłam wtedy całą pewność siebie, czułam się fatalnie sama ze sobą i w otoczeniu tego olbrzymiego miasta miałam wrażenie, że jestem nic nie warta. Założyłam sobie wtedy, że muszę coś z tym zrobić i muszę pozbyć się tych okropnych boczków i wiszącego brzucha.

To był moment kiedy zaczęłam się odchudzać.

Problemem było jednak to, że nie wiedziałam jak mam się za to zabrać. W Internecie znalazłam mnóstwo różnych diet tylko nie wiedziałam, która będzie odpowiednia dla mnie i czy faktycznie na mnie zadziała.

Próbowałam wtedy w domu różnych diet i treningów, ale żadne nie przynosiły trwałych rezultatów. Po tych wszystkich nieudanych próbach wyglądałam jeszcze gorzej niż wcześniej.

Zmagałam się z problemem gromadzenia wody, pojawił się cellulit. Czułam, że nic na mnie nie działa i że chyba czas się poddać. Zwątpiłam w swoje możliwości i kobiecość.

Los chciał jednak inaczej...

Postanowiłam poszukać pomocy u profesjonalisty. Napisałam do jednego z trenerów o imieniu Mariusz. Kiedy przeprowadził ze mną dokładny wywiad i pokazał jak krok po kroku będziemy pracować i w jakim realnym czasie jestem w stanie osiągnąć swój cel to zrozumiałam wtedy, że brakowało mi planu na zmianę swojej sylwetki i przez to cały czas tylko wciągałam się w coraz to gorsze diety i restrykcje z tym związane.

Po tym jak zaczęłam wprowadzać jego wskazówki to o dziwo, rezultaty zaczęły pojawiać się praktycznie od początku, a ja nawet nie czułam, że jestem na diecie. To było wspaniałe uczucie, kiedy wysyłałam mu raport postępów, a tam z tygodnia na tydzień coraz mniej centymetrów.

Wreszcie to zrozumiałam!!!

Mariusz wyznaczył mi dokładnie datę na kiedy moja sylwetka powinna wyglądać tak jak chciałam. Sprawdzał moje wyniki co tydzień, co pozwoliło mi też lepiej przestrzegać planu.

Zrozumiałam wtedy, że aby zmienić swoją sylwetkę to potrzebuję osoby obok, która wyznaczy mi dokładny plan i pomoże go zrealizować.

Teraz Twoja kolej! Oto rozwiązanie...

Teraz przyszła kolej na Ciebie, ponieważ chce Ci wyznaczyć taki plan, a dokładniej chce Ci pokazać 4 główne problemy kobiet, które uniemożliwiają im zmianę sylwetki.

Dam Ci zaraz gotowe rozwiązanie, które pomoże Ci raz na zawsze zmienić sylwetkę!

Skąd wiem, że ci pomogę? Zmieniam sylwetki kobiet-online od 6 lat. Motywuję je do działania oraz wspieram. Inspiruję pokazując treningi i metamorfozy dziewczyn

Oto 4 główne problemy kobiet

1. Szukanie wymówek nie rozwiązania

Nie uda mi się bo:
-choroba np. PCOS
-wzdęty brzuch , nie uda się
-muszę chodzić na siłownię
-nie mam czasu ...
-mam 3 córki
-jestem za stara

Rozumiem Cię ponieważ miałam tak samo ! To wynika z naszych złych doświadczeń albo wyobrażeń.

*Rozwiązanie*

Oto inna droga, której nie poznałaś. Zobacz na przykładzie Aurelii.

Jest mamą, ma pracę siedząca, PCOS(choroba), zobacz jaki miała progres przez 3 miesiące współpracy Z 90,3 kg na 77kg - 13kg Z pasa 108cm na 89cm -19cm Z bioder 121cm na 108cm -13cm

2. Problem z trzymaniem diety

Wykupiłaś gdzieś rozpiskę na tydzień lub koleżanka poleciła Ci jakąś super dietę oczyszczającą. Nie chodzi o ciągle nową dietę/menu. Przecież nie będziesz na diecie całe życie !

*Rozwiązanie*

Oto co Marlena napisała mi na samym początku:
"Problem jest w tym, że nienawidzę diet, zazwyczaj się szybko nimi nudzę no i oczywiście ten nieszczęsny efekt JOJO jak tylko chcesz wrócić do normalności."

A oto co napisała do mnie w trakcie współpracy kiedy pokazałam jej ,że może jeść to co lubi i nawet jak nie chce być na dietach, da radę !

3. Zły trening, nie dopasowany indywidualnie pod twoje możliwości i czas.

Musisz pamiętać, że siedzący tryb życia powoduje wady postawy. Złym ruchem i treningiem pogłębiamy te wady, a przez to nie zmieniasz sylwetki!

Weźmy na przykład nasze pośladki. Wystarczy, że w trakcie ćwiczeń nie właściwie ustawiasz miednicę a to powoduje, że zamiast pośladków zaczynasz rozbudowywać uda.

*Rozwiązanie*

Musisz nauczyć się prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Twój trening powinien także uwzględniać takie rzeczy jak:
- Stopień zaawansowania
- Sprzęt - Cel
- Twoja postawa
- Twój czas(15 min - 2h)
- Twoje chęci

JAKI PŁYNIE Z TEGO WNIOSEK?

Potrzebujesz osobę/team, która właściwie Cię poprowadzi, wybierze to co jest ważne, a Ty nie musisz poświęcać na to czasu i gubić się w informacjach.

Dlatego powstał mój program
FIT KOBIETKA 2.0