Szczupłe uda, jędrne pośladki PLAN

Ładny brzuch nadal jest ważny, ale pośladki są podstawą całego ciała.
Chociaż brazylijskie pośladki są fajne, istnieją w rzeczywistości o wiele ważniejsze powody, aby włączyć ćwiczenia na pośladki do swojej rutyny. Mój cel na ten rok, pomóc Wam mieć pośladki marzeń.
Dlaczego warto zadbać o te mięśnie?

1. LEPSZE EFEKTY NA TRENINGU
Kiedy twoje pośladki są słabe - zwłaszcza z powodu siedzącego trybu życia lub zbyt długiego siedzenia - często powoduje to ułożenie miednicy do przodu.
Może to powodować, że Twój trening nie będzie efektywny. Jeśli pośladek jest słaby, to często w treningu zamiast pupy pracują nogi. Dodatkowo Twoja postawa ciała, kiedy pośladek jest słaby cierpi. Pracę zamiast pośladka wykonują plecy, przez co możesz odczuwać ból. Dodatkowo możesz obciążyć kolana.


2.LEPSZA STABILNOŚĆ KRĘGOSŁUPA
Ci, którzy poprawiają siłę swoich pośladków, mają większą zdolność do różnych rodzajów silnych i szybkich ruchów. Aktywacja pośladków jest kluczem.
Każdy, bez względu na wiek i poziom sprawności, może czerpać korzyści z większej stabilności kręgosłupa podczas wielu czynności. Niezależnie od tego, czy wyciskasz sztangę nad głowę, czy po prostu stawiasz miski na wysokiej półce, potrzebujesz kręgosłupa, który będzie podtrzymywany przez silny pośladek.

3.TKANKA TŁUSZCZOWA W DOLNYCH PARTIACH CIAŁA.
Pośladki są największymi mięśniami w twoim ciele, a kiedy je wzmacniasz, zwiększasz procent beztłuszczowej masy mięśniowej. Stwarza to bardzo korzystny efekt zmniejszenia procentowej zawartości tłuszczu w organizmie, ponieważ większa masa mięśniowa zwiększa tempo metabolizmu, co oznacza, że stajesz się bardziej wydajna w spalaniu kalorii.

Włącz kilka ćwiczeń typowo na pośladki do swojej rutyny treningowej.

Nauka regularnej aktywacji pośladków i wzmacnianie ich z czasem może przynieść ogromne korzyści, jeśli chodzi o wyrównanie, mobilność i budowę ciała.

Podziel się wpisem z innymi:

Dodaj komentarz

O mnie

Kilka miesięcy temu urodziłam cudownego synka. Był to najlepszy dzień w moim życiu i od tego momentu macierzyństwo jest dla mnie niesamowitą podróżą. Jestem bardzo silną kobietą, której udało się urodzić syna siłami natury. Wiem, że po porodzie trudno jest się czuć pewnie ze swoją aktualną figurą. Dlatego moje poporodowe treningi stały się powodem do stworzenia tego autorskiego prowadzenia. Zasługujesz na to, aby czuć się pewną siebie przez cały rok, bez względu na to, na jakim etapie życia jesteś.

Opinie

Metamorfozy

Najnowsze na blogu

6 porad jak robić tanie i zdrowe zakupy

Jak często masz wrażenie, że kupujesz same niezbędne produkty, a po powrocie do domu okazuje się, że właściwie nie dasz rady skomponować z nich prostego posiłku? Zakupy spożywcze robimy nawet kilka razy w tygodniu, a w związku z tym wydajemy na nie dość sporą sumę pieniędzy. Wydaje Ci się, że nie ma na to sposobów? W związku z nieustannie rosnącymi cenami zrobienie tanich i zdrowych zakupów wydaje się być niemożliwe, jednak…

Czytaj więcej »

Jak zmienić nawyki żywieniowe?
6 porad dietetycznych, które będą Twoim kluczem do sukcesu!

Szukasz łatwego sposobu na wprowadzenie zdrowych nawyków żywienowych, które zostaną z Tobą na całe życie? Przechodziłaś na różne diety już wiele razy, ale zawsze coś stawało Ci na przeszkodzie do osiągnięcia sukcesu? W dzisiejszym, bardzo dynamicznym świecie trzymanie się zdrowej diety może być niekiedy dużym wyzwaniem. Opieka nad domem i rodziną lub praca często ogranicza Ci czas, który możesz przeznaczyć na przygotowanie zdrowych posiłków. Jeśli chcesz wiedzieć, co zrobić, żeby…

Czytaj więcej »